KULLANICI GÖRÜŞLERİ

Sonuç olarak, ben ULTRA Çapanın sadece “motorbot mücevheri”! olmaktan çok öte bir ürün olduğunu düşünüyorum. Evet, çok güzel ve biraz pahalı bir ürün ama ULTRA FırdöndüRDÜ ile beraber mükemmel bir mühendislik ürünü, ve bugün itibariyle Swan, Oyster, Hallberg-Rassy, Fleming gibi çok prestijli tekne üreticilerinin kullanmaya başladığı bir üründür.

Thomas Nygaard devamı

Portekiz yolunda çapamı çok kullandım ve her defasında hemen yakaladı ve mükemmel tuttu. At ve unut. Hiç endişe duyurmadı, hiç tutmada sorun yaratmadı. ULTRA Çapa gerçekten mükemmel (ve çok güzel) bir çapa!

Andreas Kyanowski devamı

Bu sene, 80kg ULTRA çapayı alıp birkaç ufak modifikasyon sonrası tekne başına çok güzel bir şekilde oturtturduk ve itiraf etmeliyim ki o parlak görünümüyle tekne başında mükemmel durdu. Şu an 3 aydır demirdeyiz ve bu süreçte başımızdan bazı zorluklar geçti. Bu inanılmaz derecede iyi bir çapa her şeyden önce çok güvenli!

Goncalo Lemos - devamı

Seri akıntılı ancak sakin hava koşullarında, birçok defa eski pulluk çapamızla demir taradığımız aynı yere, bir kaç haftalığına yeni ULTRA Çapamız ile gittik. Havanın saatte 20-30 kts rüzgarı da gördüğü uzun bir süre demirdeydik. Çapa zemine değer değmez hemen tutup gömüldü ve kaldığımız süre boyunca milim kıpırdamadı.

Jon Jones - devamı

Deniz testi zaten çok başarılıydı. Fakat şimdi çapan ile çok fazla gurur duyacaksın. Demirlediğimiz bölgeye beklenmedik bir fırtına bastırdı ve rüzgâr 15 dakika boyunca sabit 53 kts esti, sağanaklarda 60 kts görüldü. Çapa (çamurda) çok güzel tutu. Biz çok güvenli hissettik.

Dan Libera - devamı

2013 sezonundan beri birkaç yüz kere demir attık ve ULTRA’nın ilk seferinde tutmadığı hiç olmadı. Rocna çapası olan arkadaşlarımızla notlarımızı karşılaştırdık, ancak ULTRA çapamızı bugüne kadar üretilmiş bütün Rocna çapaları bize verseler bile değişmeyiz!

Marvin, Georgy & Nancy - devamı

Gunfleet 58/04 (ULTRA Çapa ile demirdeyken) 45-50 knot rüzgarda, 40 ft boyundaki diğer bir teknenin çapasının taraması ve zincirimize dolanması sonucu, başımdan geçen bir tecrübeyi aktarmak istiyorum.

Nick Creed - devamı

Size Ultra FırdöndüRDÜ’nüzün mükemmel çalıştığını bildirmek istedim. Birçok defa denedim ve şu an eşime çapayı çekebilmesini güvenle söyleyebiliyorum. Basit detayı sayesinde çapanın baş makarasından geçerken düzelmesini her seferinde sağlıyor.

Rondy Dike - devamı

Son Lois Vuitton Amerika Kupası süresince destek tekne olma görevimizi yeni tamamladık. Bu yaklaşık 50 feet suda 4 knots akıntıda 0 dan 32 knota kadar rüzgârda devamlı demirlemeyi gerektirdi. Sahil güvenlik teknesi yanımızda balçık zeminde demir taradı. ULTRA Çapa Hylas 56 teknemi sanki tonozdaymış gibi tuttu.

Alan Sarokhan - devamı

Uzak bir mesafeye koltuk almak ve toplamak saniyeler içinde ve çok rahat oluyor ve 60 m. halat hiç yer kaplamıyor. Demir halatı olarak zincire eklendiğinde halat gibi kalın bir düğüm oluşturmadığından çapariz çıkarmıyor. Bu da denediğim, faydası fiyatına göre oldukça ağır basan malzemelerden biri.

Dr. Noyan Eralp - devamı

Daha önce halat kullanırdık. Karaya götürmesi getirmesi dert olurdu. Kıça çıkrıklı makara yapmak da her zaman çözüm olmazdı; yer tutar çapariz verirdi. Bu sefer çok rahat ettim. Kayış şeklindeki halat, vinç koluyla tamburun üzerine kolayca sarılıp açılıyor. Tamburdaki halat 60 m. olmasına rağmen ince olduğundan yer tutmuyor.

Osman Atasoy - devamı

35 kt rüzgarda Morehead City, NC’de kumluk zeminde bu bahar çapayı test etme şansım oldu ve çapa alarmını kurdum. Çok dar bir demir yerindeydik ancak bütün gece milim kıpırdamadık. Florida’ya dönünce kışın bu testleri yapmaya devam etmeyi dört gözle bekliyorum.

Michael Dyer - devamı

Teknemde 6 yıldır ürünlerinizi kullanıyorum, en fazlada ULTRA Çapayı, hepsi çok çok iyiler ve ULTRA Çapa sahip olduğum en iyi demir! ULTRA Çapa bütün koşullarda gönlümü rahat tutmayı sağlıyor.

Vincenzo Fonti - devamı

Geçen Ağustos Desolation Sound içindeki Mink adasında DEVASA bir rüzgar yedik. Doğal olarak sabah karşı 2:00 idi. Liman 20+ tekne ile dolmuştu. Kısa bir zamanda çapası tarayan 12-15 teknenin rodeosu başlamıştı. Herkes uyanıktı, bir sürü haykırış, çarpışmaya izin vermemeye çalışan mürettebat. Bizim ULTRA Çapa hiç kıpırdamadı!

Greg Allen - devamı

Haziran 2014’den beri Catana 472 teknemizde her gün ULTRA Çapa’yı kullanıyoruz, önce Akdenizde sonra Kanarya Adalarında her yerde çapa rüzgar, gel git, soluğan demeden hep tuttu..demirde 5 gün boyunca yalnızdık ancak ULTRA Çapa sayesinde içimiz çok rahattı.

Véroniquie et Patrice - devamı

Sizin çapanız ile güvende olduğunuzu ve özellikle 1’ 3 kalomada hafif rüzgâr ve akıntı ile sorun yaşama ihtimalinin ne kadar az olduğunu bilerek demir atmanın ne kadar hoş olduğunu bilmenizi isterim.

Marshall Duffield - devamı

Çok hoş ve pazara istediğini veriyor, ben parlak ULTRA çapama bayılıyorum ve hakkında birçok iltifat alıyorum. Saint Johns nehrinin çamuru çapayı geri alırken benim eski galvaniz pulluk çapamdakinin aksine çapanın üzerinden kayıyor ve ULTRA hep ilk seferinde tutuyor ve bazı ciddi fırtına koşullarında hem çamurda hem kumda çok hızlı tuttu.

Will Woodman - devamı

2006 model 408 meridian teknemiz var ve 2014 Annapolis motor yat fuarında ona senden ULTRA Çapa satın aldık. Bir yıllık kullanım sonunda memnuniyetle bunun teknemize şu ana kadar yaptığımız en iyi ekleme olduğunu bildiririm. Biz çokta iyi olmayan koşullarda demirledik ve bu çapa mıknatıs gibi.

Wreck Creation - devamı

40' boyundaki yelkenlim ile, Houston’dan Grenada’ya 1,5 yıl süren, 5000 Deniz Millik yolculuğum boyunca, 27 kg ULTRA Çapamı, bütün demirleme koşullarında ve her tür deniz zemininde, rüzgarın 360 derece yön değiştirmelei dâhil kullandım. 40-50 knotluk şiddetli rüzgâr bindirmelerinde kaldım. ULTRA hiç taramadı.

Ed Carter - devamı

Yaklaşık 2 sene önce, daha iyi tutacağını umarak sizin ULTRA Çapayı almaya karar verdim (21KG modelini). En azından bir fark yaratmasa da 15 libre daha ağır olması belki, daha iyi tutmasına yardımcı olur diye düşündüm. Tahmin edin ne oldu? Sizin çapa demir attığım her sefer istisnasız tuttu. Bu inanılmaz!

Joe Candido - devamı